Elva vald
1. Elva linn, Jaani tn puurkaev, Kesk-Alam-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 200 m. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
2. Elva linn, Puiestee tn puurkaev, Kesk-Alam-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 205 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
3. Elva linn, Nooruse tn puurkaev-2, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 252 m. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
4. Annikoru küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 80 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
5. Väike-Konguta küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 95 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
6. Ulila alevik puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 110 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter, lisatud on ka pöördosmoosiseade fluoriidi eemaldamiseks.
7. Rämsi küla puurkaev, Kesk-Alam-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 110 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter, lisatud on ka pöördosmoosiseade fluoriidi eemaldamiseks.
8. Puhja alevik puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 43 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
9. Puhja alevik puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida Eesti vesikonnas. Sügavus 160 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanierldusfilter.
10. Rannu aleviku puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 145 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
11. Kureküla alevik puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 272 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
12. Rõngu aleviku puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 219,5 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
13. Valguta küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 205 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
14. Teedla küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 85 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
15. Palupera küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 132 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
16. Hellenurme küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 95 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
17. Aakre küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 110 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
 18. Mälgi küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 60 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
19. Vehendi küla, Petseri puurkaev, Kesk-Alam-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 80 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
20. Vehendi küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 55 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
Jõgeva vald
21. Palamuse aleviku Elamute puurkaev, Kvaternaari laiuse põhjaveekogum. Sügavus 32 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
22. Palamuse aleviku Gümnaasiumi puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 75 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
23. Kaarepere küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 150 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
24. Luua küla puurkaev,  Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 105 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
25. Pikkjärve küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 70 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
Kambja vald
26. Kambja aleviku Puiestee puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 105 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
27. Kambja aleviku Kooli puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 93 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
28. Vana-Kuuste küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Lääne-Eesti vesikonnas. Sügavus 213,7 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
29. Kammeri küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 120 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
30. Rebase küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 80 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
Kastre vald
31. Roiu aleviku puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 60 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
32. Ignase küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 80 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter, lisatud on ka ioonvahetusseade veepehmendamiseks.
33. Päkste küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 65 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
34. Mäksa küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 60 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
35. Võõpste küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 54 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
36. Melliste küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 90 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
37. Kaagvere küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 90 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
38. Võnnu alevik puurkaev, Kesk-Alam-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 130 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
39. Aardla küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 100 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
40. Haaslava küla, Haaslava Laane puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 72 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
41. Haaslava küla, Haaslava Nurme puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 70 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
42. Järvselja küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 60 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
Luunja vald
43. Luunja aleviku puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 150 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
44. Kakumetsa küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 135 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
45. Pilka küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 80 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
46. Kavastu küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 47,5 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
Mustvee vald
47. Avinurme aleviku puurkaev, Ordoviitsiumi Ida-Viru põhjaveekogum Ida-Eesti vesikond – Peipsi alamvesikond. Sügavus 100 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua ja mangaanieraldusfilter.
48. Ulvi küla puurkaev, Ordoviitsiumi Ida-Viru põhjaveekogum. Sügavus 150 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua-ja mangaanieraldusfilter
49. Voore küla Koolimäe puurkaev, Ordoviitsiumi-Kambriumi põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas – Peipsi alavesikond. Sügavus 287 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua ja mangaanieraldusfilter.
50. Voore küla Vee puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus  180 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua ja mangaanieraldusfilter.
51. Kääpa küla puurkaev, Kesk-Alam-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 65 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
52. Tiheda küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 125 m.  I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua ja mangaanieraldusfilter.
53. Kükita küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 120m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
54. Mustvee linn, Jõe tn puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 110 m, II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.   
Nõo vald
55. Nõo Lao puurkaev, Kesk-Alam-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 187 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
56. Nõo Lätte puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 73,5 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
57. Tõravere aleviku puurkaev, Siluri Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 220 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
58. Luke küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 105 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
59. Nõgiaru küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 75 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
60. Etsaste küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 105 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
61. Meeri küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 80 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua ja mangaanieraldusfilter.
62. Tamsa küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 110 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
63. Sassi küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. I astmeline joogiveepuhasti. Sügavus 110 m. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
Peipsiääre vald
64. Kallaste linn, Staadioni tn puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 100,5 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua ja mangaanieraldusfilter.
65. Alatskivi aleviku puurkaev, Kesk-Alam-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 130 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
66. Vara küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 120 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
67. Koosa küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 120 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
68. Pala küla puurkaev, Kesk-Alam-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 100 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
Räpina vald
69. Mehikoorma aleviku puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 70 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
70. Aravu küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 75 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
Tartu vald
71. Lähte aleviku puurkaev, Kvaternaari Saadjärve põhjaveekogum. Sügavus 60 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
72. Vedu küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 130 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
73. Äksi küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 120 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
74. Kukulinna küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 96 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
75. Salu küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 136 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
76. Erala küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 50 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter, lisatud on ka pöördosmoosiseade fluoriidi eemaldamiseks.
77. Vasula küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 110 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
78. Vesneri küla puurkaev, Kesk-Alam-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 120 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga rauaeraldusfilter.
79. Tammistu küla puurkaev, Kesk-Devoni põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 55 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
80. Sojamaa küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 100 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
81. Laeva küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 115 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter, lisatud on ka pöördosmoosiseade fluoriidi eemaldamiseks.
82. Tabivere aleviku puurkaev, Kvaternaari Saadjärve põhjaveekogum. Sügavus 60 m. II astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsioonga raua- ja mangaanieraldusfilter.
83. Maarja-Magdaleena küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Devoni kihtide all Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 100 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
Vinni vald
84. Laekvere aleviku puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 66 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
85. Moora küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi Pandivere põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 60 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
86. Paasvere küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi Pandivere põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 35 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
87. Muuga küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi Pandivere põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 88.5 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
88. Rahkla küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi Pandivere põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 60 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
89. Venevere küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi Pandivere põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 25 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
90. Vetiku küla puurkaev, Ordoviitsiumi-Kambriumi põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. I astmeline joogiveepuhasti. Sügavus 115 m. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
91. Kadila küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi Pandivere põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 45 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
92. Kulina küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi Pandivere põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 65 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
93. Inju küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi Pandivere põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 22 m.  Veetöötlusseadmed puuduvad.
94. Roela aleviku Kooli puurkaev, Ordoviitsiumi-Kambriumi Virumaa põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 175 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
95. Roela aleviku Keskasula puurkaev, Ordoviitsiumi-Kambriumi Virumaa põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 175 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
96. Ulvi küla puurkaev, Ordoviitsiumi-Kambriumi Virumaa põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 175 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
97. Tudu alevik puurkaev, Ordoviitsiumi-Kambriumi Virumaa põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 155 m. I astmeline joogiveepuhasti. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
98. Küti küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi Pandivere põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 65 m. Veetöötlusseadmed puuduvad.
99. Lepiku küla puurkaev, Siluri-Ordoviitsiumi Pandivere põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 60 m.  Veetöötlusseadmed puuduvad.
100. Vinni aleviku puurkaev, Ordoviitsiumi-Kambriumi Virumaa põhjaveekogum Ida-Eesti vesikonnas. Sügavus 150 m. Veepuhastuseks on eelaeratsiooniga raua- ja mangaanieraldusfilter.
Skip to content